Prodejní konzultant - Sales Advisor

Pracovní místo ( Prodejní konzultant - Sales Advisor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Prodejna MOSER Staroměstské nám. 603/15 a Prodejna MOSER Na Příkopě 12, Praha 1
kontakt : Delinčáková Dana, tel.: 353516127, 722906220, e-mail: delincakova@moser-glass.com, dana.delincakova@moser.cz, osobně : Karlovy Vary, Kpt. Jaroše 46/19, PSČ 36006 - po-pa : 8-15h.

Prodejní konzultant aktivně a zároveň v souladu s kulturou Moser nabízí foukané křišťálové výrobky z produkce sklárny

Požadavky na uchazeče:
Min. středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru, pozice vhodná i pro absolventa
Znalost AJ podmínkou, další světový jazyk velkou výhodou
Zkušenosti s prodejem značkového zboží výhodou, ale ne podmínkou
Očekáváme příjemné reprezentativní vystupování a komunikační schopnosti
Uživatelská znalost na PC

Náplň práce:
přímá obchodní aktivita na prodejně (vlastní prodej)
poprodejní obchodní aktivita na prodejně (dokumenty, platby, zasílání, atd. )
pravidelná komunikace se stávajícími zákazníky (práce s CRM)
získávání nových zákazníků
řízení CRM administrativních činností (plán - úkoly - kontrola)
vyřizování reklamací
pravidelný reporting obchodnímu manažerovi
pravidelná spolupráce s provozním manažerem
sběr postřehů/podnětů na prodejně/od ZK
vliv na retailové prodejní procesy a firemní strategii (co - komu - kdy - kde - jak)
spoluúčast na pořádání eventů + poskytování zpětné vazby
spolupráce na visual merchendisingu + komplexní vnímání prodejny
komunikace napříč odděleními, práce se zdroji (HR, product management, marketing, finance/controlling, vývoj-Studio Moser)

Zaměstnanecké výhody : dovolená navíc, příspěvek na penzijní připoji