Vedoucí výroby

  • Trutnov

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ VÝROBY
Náplň práce:
- příprava a organizace výroby dle ISO 9001, PED, AD Megblat, ASME
- sestavování plánu výroby a řízení výrobních procesů
- zajišťování výroby v kvalitě požadované zákazníkem a v souladu s ISO
- zodpovědnost za kontrolu dodržování předepsaných postupů
- zodpovědnost za personální řízení výrobního provozu, motivace zaměstnanců
- zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti ve výrobě
- příprava podkladů pro fakturaci hotových výrobků
- analýza efektivity výroby a provozu
- zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání - strojírenský obor výhodou, případně osvědčení o získání související profesní kvalifikace v oboru strojírenství
- zkušenosti s vedením pracovníků a jednání s lidmi
- schopnost orientace v technické dokumentaci
- dobré organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a preciznost
- samostatné a rychlé zvládání pracovních úkolů
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- aktivní znalost anglického jazyka výhodou
- praxi na obdobné pozici
Nabízíme:
- uplatnění v české firmě, působící na českém trhu přes 30 let
- odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dodatkové dovolené, příplatky za práce o sobotách a nedělích a svátcích, možnost vzdělávání a karierního růstu, zvláštní roční výplata/odměna)
- školení a další vzdělávání
- nástup možný ihned
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.45 hodin.
Volné místo vedoucí výroby pro lokalitu Trutnov.