*Elektromechanik seřizovač, opravář

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *Elektromechanik seřizovač, opravář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Provádění plánované a neplánované údržby strojů a výrobních zařízení
Odstraňování elektrických a mechanických závad strojů
Dokumentace provedených úkonů údržby a oprav
Instalace nových, přemisťování a odstraňování stávajících strojů a zařízení
Provádění drobných úprav strojů a zařízení
Montování, seřizování a opravy strojních dílů, elektronických a pneumatických obvodů
Evidence a správa položek skladu náhradních dílů
Spolupráce s externími servisními/dodavatelskými firmami

Požadujeme:
Minimálně střední odborné vzdělání (oblast elektro) s výučním listem
Osvědčení dle vyhlášky 50/1978, §6 podmínkou
Znalost práce na PC
Praxe v oboru elektro výhodou
Analytické myšlení
Přehled v automatizační technice výhodou
Pečlivost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
Odpovídající mzdové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Příjemné pracovní prostředí
Práce ve 2 směnném provozu
Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
Nástup dle dohody
Volné místo *elektromechanik seřizovač, opravář pro lokalitu Žďár nad Sázavou.