Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů

  • Děčín

Pracovní místo ( Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadovaná profese: učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů

Místo výkonu práce: Děčín

Požadavky:Požadované vzdělání: magisterské, učitelství pro SŠ + doplňující studium speciální pedagogiky.
Další požadavky: trestní bezúhonost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost
Platové podmínky dle NV - 11. platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe
Možnost prodloužení pracovní smlouvy. V případě plnění vzdělání je možné pracovní poměr prodloužit na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: paní Vilímová - zasílat životopis z.vilimova@vuboletice.cz nebo osobně na adrese VÚ,DDŠ,SVP,ZŠ a ŠJ, Vítězství 70, 407 11, Děčín 32
Volné místo učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů pro lokalitu Děčín.