Automechanik - opravář vozů MHD

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Automechanik - opravář vozů MHD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,z.
Datum předpokládaného nástupu: dle dohody
Náplň práce:
• provádí plánovanou údržbu vozidel
• provádí běžné opravy mechanických, pneumatických a hydraulických částí vozů
• odstraňuje závady zjištěné na vozech a vykonává činnosti omezující jejich vznik
• vyhotovuje pracovní doklady a záznamy o provedených kontrolách a opravách
Požadavky na pozici:
• ukončené střední vzdělání s výučním listem, případně maturitou v oboru nebo příbuzném oboru
• uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
• dobrý zdravotní stav
• komunikační schopnosti, zručnost, spolehlivost, práce v kolektivu, odpovědnost při plnění úkolů, flexibilita, asertivita
• řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• práci na HPP, fond pracovní doby 37,5 hod/týden
• náborový příspěvek ve výši 15.000,- Kč
• 5 týdnů dovolené, stravenky zdarma, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání a benefitní poukázky (kultura, sport) plně hrazené zaměstnavatelem, zaměstnanecké jízdné včetně výhod pro rodinné příslušníky, příspěvek na rekreaci dětí a příspěvek na penzijní/životní pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce a další příspěvky ze sociálního fondu
• mzda cca 22 - 27tis. Kč/měs.
• osobní růst každého zaměstnance možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Výčet požadovaných dokladů pro zařazení uchazečů do výběrového řízení:
• strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti: jméno, příjmení, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje
• kop