OBCHODNÍK / OBCHODNICE (PRODEJCE STROJŮ A TECHNIKY)

  • Staňkov

Pracovní místo ( OBCHODNÍK / OBCHODNICE (PRODEJCE STROJŮ A TECHNIKY) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude Vašim úkolem? Pomáhání klientům správně volit stroj či techniku z opravdu široké škály možností. Hledání řešení pro jejich otázky v oblasti techniky. Pravidelné navštěvování a informování klientů.Účastnit se výstav se zemědělskou technikou, organizovat výstavy. Výsledkem Vaší práce budou uzavřené smlouvy na dodávky strojů a techniky.
Co požadujeme? Dobré výsledky z předchozích činností (práce, u absolventů brigáda nebo praxe). Přínosem bude Vaše všeobecná znalost zemědělství. Uživatelskou znalost PC a řidičský průkaz skupiny B.
Co nabízíme?
Přátelské pracovní prostředí a uznání za Vaší píli a snahu. Respekt kolegů za dobré výsledky. Služební vozidlo, tel, PC. Pravidelné technické školení a rozšiřování znalostí o technice.
Posílejte, prosím, Vaše životopisy na vacikova@newia.cz nebo kontaktujte paní Ivanu Vacíkovou na tel: +420 773 747 610.
Volné místo obchodník / obchodnice (prodejce strojů a techniky) pro lokalitu Staňkov.