Samostatná/ný provozní účetní ve výrobní firmě

  • Holešov

Pracovní místo ( Samostatná/ný provozní účetní ve výrobní firmě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Pracovní náplň: práce v účetním oddělení, práce v oblasti provozního a skladového účetnictví - správa svěřeného portfolia, výkaznictví a spolupráce s oddělením controllingu v oblastech provozního účetnictví, řízení inventarizace zásob, kooperace v ostatních oblastech podnikového účetnictví v rámci firmy a holdingu
- Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praktická znalost účetnictví, ideální minimálně 3 roky, pečlivost a orientace na detail, velmi dobré komunikační vlastnosti, schopnost pracovat jak samostatně, tak i v týmové spolupráci, loajalitu a časovou flexibilitu, zájem profesionalizace vlastního výsledku práce, schopnost zorientovat se v novém prostředí a využít své praktické zkušenosti, schopnost efektivně využít a řídit si pracovní čas, uživatelská znalost MS Office
- Výhodou: prokazatelná praxe v oblasti účetnictví, časová flexibilita, schopnost propojit teoretické znalosti s praktickou zkušeností, zájem a nadšení promítnuté do pracovního přístupu, řidičský průkaz skup. B
- Nabízíme: finanční ohodnocení respektující Vaše praktické zkušenosti, dovednosti a časovou flexibilitu, dlouhodobou spolupráci formou pracovní smlouvy s možností seberealizace, kariérního růstu a dalšího profesního rozvoje, sick days, příspěvek na stravování, náborový příspěvek
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: miksovicova@elkoep.cz
Volné místo samostatná/ný provozní účetní ve výrobní firmě pro lokalitu Holešov.