Projektant tlakových membránových procesů v potravinářství

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Projektant tlakových membránových procesů v potravinářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MemBrain s.r.o. je součástí firem skupiny MEGA, předního světového dodavatele v oblasti elektromembránových technologií a aktuálně hledá zkušeného kolegu do svého dairy / food týmu.
Náplň práce:
- Vývoj, návrh a realizace komplexních membránových technologií v segmentu mlékárenství,
- využití tlakových a případně elektromembránových procesů,
- laboratorní, pilotní a poloprovozní ověření technologie
- podpora obchodních případů (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
- spolupráce s dalšími odděleními společnosti, které vyvíjejí membrány a moduly pro elektrodialýzu
Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického zaměření (chemické inženýrství nebo potravinářská technologie)
- Praxi v oboru vývoje a navrhování či projektování potravinářských technologií
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Schopnost týmové spolupráce
- Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
- Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení laboratoří, pilotní haly, apod.
- Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, free day, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, služební byt.
Mzda: 30 - 35.000,- Kč
Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem
Termín nástupu: dle dohody
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na kariera@membrain.cz, kontaktní osoba paní Lenka Košatová, tel. 487 805 245.
Volné místo projektant tlakových membránovýc