Výzkumný pracovník - Specialista pro elektromembránové procesy

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Výzkumný pracovník - Specialista pro elektromembránové procesy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MemBrain s.r.o. je součástí firem skupiny MEGA, předního světového dodavatele v oblasti elektromembránových technologií. Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Vědecko-výzkumný pracovník junior - specialista pro elektromembránové procesy. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Náplň práce:
- Vývoj nových membránových zařízení (elektromembránové procesy)
- Inovace stávajících membránových zařízení a technologií jejich výroby
- Technické vybavení výroby membránových zařízení
- Zavádění inovací do výrobního procesu
- Orientace v základních surovinových materiálech plastů a jejich zpracování
- Řídící činnost v rámci výzkumně a inženýrsko-technologických prací
- Specialista řešitelského týmu projektu
- Podpora obchodních případů v oboru (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
Požadujeme:
- VŠ vzdělání chemicko - technologického zaměření (obor fyzikální chemie, elektrochemie, chemické inženýrství, materiálové inženýrství)
- Znalost AJ (RJ výhodou) - min. středně pokročilý
- Schopnost týmové práce
- Schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
- Znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)
- Praxe v oboru technologie nebo VaV činnosti apod. výhodou
- Řidičský průkaz sk.B
Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
- Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
- Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii