Provozní zámečník na oddělení Energetiky

  • Šumperk

Pracovní místo ( Provozní zámečník na oddělení Energetiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
•provozní opravy na zařízeních energetického střediska
•obsluha nízkotlaké plynové kotelny
•obsluha zásobníků a rozvodů technických plynů (vodík, argon, dusík)
•obsluha rozvodů zemního plynu, vyhrazených plynových zařízení, rozvodů vytápění a tlakových nádob
•obsluha ČOV broušení i CVD povlakování.

POŽADAVKY NA VÁS
•vzdělání střední odborné, vyučen v oboru Zámečník
•svářečský průkaz a osvědčení odborné způsobilosti podle vyhl. 50/1978 Sb.
•řidičský průkaz sk. B.
NABÍZÍME VÁM
•možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
•technické vybavení a zaškolení
•vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
•možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
•mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly.
Volné místo provozní zámečník na oddělení energetiky pro lokalitu Šumperk.