ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA- pracoviště Jičín
V případě zájmu kontaktujte Ing. Kláru Maštálkovou na e-mail: km@novotnypartners.cz
Požadujeme výbornou znalost práva, ukončené vysokoškolské právní vzdělání, analytické schopnosti, schopnost týmové práce, znalost MS Office, spolehlivost, pracovní nasazení, časovou flexibilitu a řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
Nabízíme zajímavou a pestrou práci, jak pro tuzemskou, tak i zahraniční klientelu, příjemný kolektiv, finanční ohodnocení dle zásluh a výhled na další spolupráci po složení advokátních zkoušek.
Nástup možný ihned.
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: km@novotnypartners.cz
Pozice vhodná i pro absolventy.
Volné místo advokátní koncipient/-ka pro lokalitu Jičín.