Pracovníci ostrahy, strážní - Varnsdorf

  • Varnsdorf

Pracovní místo ( Pracovníci ostrahy, strážní - Varnsdorf ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné pro OZP
Místo výkonu práce:. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. , Varnsdorf.
Pouze noční směny
Požadavky:
Trestní bezúhonnost.
Náplň práce: vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu.
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou,ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem. Příplatky ke stanovené mzdě.

Možnost záloh.
Poskytnutí firemního oděvu, získání firemních benefitů.

Kontakt: Hlásit se telefonicky a domluvit si schůzku nebo e-mailem PO-PÁ : Pavla Mikulecká, tel.: 770163314, kariéra@1lb.cz
Volné místo pracovníci ostrahy, strážní - varnsdorf pro lokalitu Varnsdorf.