Specialista dávek hmotné nouze

  • Toužim

Pracovní místo ( Specialista dávek hmotné nouze ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Levová Alena Mgr.

Karlovy Vary, místo výkonu práce Toužim
Hlavní náplň práce:
Zajišťování agendy při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi.
Poskytování poradenství v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi.
Zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení

Kvalifikační a další požadavky:
Minimálně ukončení střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo VOŠ .
Praxe v oblasti státní správy - výhodou
Vynikající komunikační schopnosti- schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu
výborná znalost na PC
Psychická odolnost, samostatnost, pečlivost a důslednost
Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní podmínky:
platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy ( 9. PT), po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
pružná pracovní doba - plný úvazek
předpokládaný nástup červen 2019
pracovní poměr na dobu určitou zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 28.5.2019 včetně na e-mailovou adresu alena.levova@kv.mpsv.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky- Mgr. Alena Levová
kontaktní pracoviště Karlovy Vary
Závodní 385/98 , 36001 Karlovy Vary
Nedoložením výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvode