Podpora zákaznického servisu a oddělení vývoje a výzkumu

  • Duchcov

Pracovní místo ( Podpora zákaznického servisu a oddělení vývoje a výzkumu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED
Náplň práce:
o Komunikace s klienty ve spolupráci s oddělením Zákaznického servisu v rámci technického poradenství;
o Spolupráce při zajišťování certifikace pro výrobky;
o Spolupráce při zajišťování atestačních zkoušek;
o Spolupráce na vývoji nových designových a technických výrobků;
o Spolupráce při zajištění jednotnosti a správnosti měření a uplatňování metrologického pořádku ve společnosti;

Na všechny činnosti důkladně zaškolíme!

Požadavky:
o Minimálně středoškolské vzdělání, technického směru;
o Komunikace, analytické myšlení, samostatnost;
o Dovednost pro psaní technických reportů a sdělení;
o Řidičské oprávnění sk. B, uživatelská znalost PC (MS office, apod.);
o Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem);
zaměstnanecké benefity (13. plat, 700Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění,
5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity)
Volné místo podpora zákaznického servisu a oddělení vývoje a výzkumu pro lokalitu Duchcov.