odborný prodejce koupelnového zařízení a doplňků

  • Boskovice

Pracovní místo ( odborný prodejce koupelnového zařízení a doplňků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Možno absolvent/ka.
Požadujeme: seriozní vystupování, komunikativnost, vstřícný přístup k zákazníkům, samostatnost a ochotu učit se novým věcem, základní dovednosti při práci na PC - obsluha emailu a práce s obrázky.
Náplň práce: odborné poradenství při výběru zboží - odborné zaškolení zajištěno, tvorba nabídek dle požadavků zákazníků, prodej a expedice zboží vč. fakturace a příjmu hotovostních plateb, sledování trhu s nabízenými artikly, odborná „reklamní“ publikace článků a inzertních nabídek, obsluha „e-shop“ systému - vyřizování objednávek, zadávání nového zboží.
První kontakt e-mailem.
Volné místo odborný prodejce koupelnového zařízení a doplňků pro lokalitu Boskovice.