MANIPULANT EXPEDICE

  • Liberec

Pracovní místo ( MANIPULANT EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Název pracovní pozice, funkce: Manipulant expedice
Místo výkonu práce:Partyzánská 603/43, Liberec
Útvar/oddělení: Logistika, oddělení Expedice

Kdo jsme:
Světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl. Zakázková výroba plastových komponentů. Společnost s individuálním přístupem ke každému jednotlivci.
Co nabízíme:
- Dlouhodobou zaměstnaneckou perspektivu.
- Nepřetržitý provoz, pouze ranní směna (12h), krátký/dlouhý týden.
- Práce v čistém prostředí.
- Atraktivní zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusovou dovolenou, jazykové kurzy, firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).
Pracovní náplň Manipulanta expedice
- Čištění a balení vyráběných dílů, příprava dílů k převozu.
- Práce s přenosným terminálem
- Provádí nakládky a vykládky přepravovaných dílů a regálů.
- Zajišťuje svoz dílů od kooperace, přepravuje díly mezi halami.
Kvalifikační předpoklady pro nástup:
- Vzdělání: vyučen, SŠ
- Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky
- Ostatní znalosti: řidičské oprávnění skupiny B (praxe s řízením dodávky výhodou), oprávnění k řízení VZV.
- IT dovednosti: práce s přenosným terminálem.
- Osobnostní předpoklady: aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování.
Volné místo manipulant expedice pro lokalitu Liberec.