Komunitní pracovník

  • Šluknov

Pracovní místo ( Komunitní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Oblastní charita Šluknov
Farní č.p. 154
407 77 Šluknov.
Upřesnění pracovního místa: Pracovník pro komunitní práci ve Šluknově.
Nabízíme smysluplnou práci na celý nebo zkrácený úvazek, pracovní dobu dle dohody, skvělý kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, další vzdělávání, supervize.
Úkolem pracovníka je vyhledávat zaměstnání u nás i v Německu, doprovod na pohovory v SRN, jednání s úřady, podpora při sestavování CV, odpovědnost za administraci projektu komunitní práce a správu webových prezentací.
Požadujeme min. SŠ vzdělání, aktivně německý jazyk, organizační schopnosti, Znalost MS Office na dobré úrovni, samostatnost, zodpovědný přístup, kreativitu, empatii, schopnost motivovat a řidičský průkaz B.
Možnost zkráceného pracovního úvazku.
Životopis a motivační dopis nebo případné dotazy zasílejte na info@charitasluknov.cz
Vybrané zájemce pozveme k osobnímu setkání.
Volné místo komunitní pracovník pro lokalitu Šluknov.