prodejci

  • Louny

Pracovní místo ( prodejci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: severní a střední Čechy
Agrofim působí v oblasti venkovního zemědělství, ovocných sadů, vinic, sportovišť a skleníků. Na trhu zastupujeme hlavní prodejce závlahových systémů. Jsme zapojeni do všech druhů projektů, jako je instalace závlah, zásobování a distribuce vody, dávkování hnojiv, renovace a řešení na klíč. V kombinaci s vývojem, designem a profesionálním instalačním týmem z nás tyto dovednosti činí jedinečného partnera pro naše zákazníky.
Agrofim roste a proto hledáme obchodního zástupce. Obchodní zástupce je naší kontaktní osobou pro nové i stávající zákazníky v České republice. Při zpracování našich závlahových systémů se můžete spolehnout na podporu našich specialistů. Obchodní zástupce nás reprezentuje na výstavách a zemědělských akcích, hledá nové výzvy a příležitosti. Zodpovídá se generálnímu řediteli.
Co požadujeme:
- osobu obchodně zaměřenou
- schopnost komunikovat v angličtině slovem a písmem
- základní technické znalosti
- základní znalosti o plodinách a způsobu jejich pěstování
- nadšení a pozitivní postoj k práci
- řidičský průkaz sk.B
- flexibilitu
Co nabízíme:
- roční bonusy dle výkonu
- příjemný kolektiv
- služební auto
- notebook, služební telefon
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

zaškolení, služební auto, telefon, notebook

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete životopis na uvedený e-mail.
kontakt: 725955869 (8,00 - 15,00), agrofim@agrofim.cz
Volné místo prodejci pro lokalitu Louny.