Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů

  • Tábor

Pracovní místo ( Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro nově otevřenou prodejnu v Hypermarketu Tesco, ul. Soběslavská 3038 - Tábor, hledáme šikovného prodejce.
NÁPLŇ PRÁCE - obsluha zákazníků na prodejně, prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej, komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu, práce na PC a na internetu, příjem a vyřizování reklamací, administrativa, starost o chod prodejny, znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme).
- pracovní doba - směnný systém krátký dlouhý týden ( v jednom týdnu pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE, v druhém týdnu pak pouze ST,ČT, vždy 9-20 hod).

NABÍZÍME - zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti, příjemné pracovní prostředí v nové prodejně, možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích, pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech o hodnotné ceny, slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, zajímavá a dobře ohodnocená práce.
POŽADUJEME - dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet, trestní bezúhonnost, spolehlivost a zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ e-mailem na: m.kossl@mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s fotografií, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.

Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně p