SVÁŘEČ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SVÁŘEČ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 72121 Svářeči
SVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů 902/71, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zpracování plastových desek a plastových komponentů pro prvky světelné reklamy; lepení, vrtání, řezání a tepelné tvarování plexiskla, ABS a polykarbonátu; výroba prototypů a sériových prvků; výroba dřevěných forem; optimalizace procesů a produktů
- Požadujeme: manuální zručnost; pečlivost při práci; znalost čtení technických výkresů vítána; prostorová, konstrukční představivost; časovou flexibilitu
- Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti, vhodné i pro absolventy, motivační finanční ohodnocení v závislosti na výkonu s pravidelnou valorizací
zodpovědný a flexibilní přístup k potřebám zaměstnanců, penzijní připojištění, stravenky v hodnotě 100 Kč, profesionální a přátelský kolektiv, různorodá tvůrčí práce v zakázkové výrobě
možnost dalšího vzdělávání, bonus 1000 Kč/měsíc při splnění plánované docházky
- Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis na e-mail: krp@westiform.cz,
kontaktní osoba: Korbelová Petra Ing., tel.: 495 221 979,
- Bližší informace o společnosti najdete na: www.westiform.net
Volné místo svářeč/-ka pro lokalitu Hradec Králové.