Projektant/ka měření a regulace

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Projektant/ka měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROJEKTANT/KA MĚŘENÍ A REGULACE
Nástup možný ihned. Pracovní doba Po-Pá.
POŽADUJEME: minimální vzdělání SŠ elektrotechnické, osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou, znalost práce v MS Office, řidičské oprávnění sk. B, znalost práce v AutoCad výhodou, znalost anglického jazyka výhodou. Dále požadujeme ochotu učit se novým věcem a schopnost pracovat v týmu i samostatně, pečlivost a zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba dokumentace MAR a ASŘTP v energetice a chemickém průmyslu,
práce s technickou dokumentací, technická jednání se zákazníkem, příprava podkladů pro výběrová řízení.
NABÍZÍME: pět dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění. Mzda je k jednání, zaměstnavatel bude přihlížet k dosavadní praxi a k získaným zkušenostem.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: vitamvas@regomarket.cz.
ov. 17.7.
Volné místo projektant/ka měření a regulace pro lokalitu Valašské Meziříčí.