Technik wifi, optika

  • Teplice

Pracovní místo ( Technik wifi, optika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
o údržba a servis optických sítí a bezdrátových sítí
o zákaznická podpora, nabídka a prodej služeb zákazníkům
o vyřizování požadavků zákazníků osobně na pobočce, i telefonicky
o montáž přípojek pro poskytování služeb internet a IPTV
o konfigurace, instalace a servis aktivních prvků (routery, hlasové brány, set-top-boxy)
Požadavky:
o znalosti TV techniky a sítí elektronických komunikací výhodou
o znalosti a zkušenosti s metalickými a optickými sítěmi výhodou
o preciznost a spolehlivost
o vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
o manuální zručnost a schopnost samostatné práce
o řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Nabízíme:
o perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
o motivující finanční ohodnocení (15-25. tis.), dále neomezené výdělky
o možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech
o příjemné pracovní prostředí
o uchazeče bez praxe zaškolíme.
V případě zájmu zaslat životopis na prace@speednet.cz nebo telefonicky po - pa 7 - 15,30 hod
Volné místo technik wifi, optika pro lokalitu Teplice.