operátor HSC frézování /frézování elektrod

  • Dolní Pěna

Pracovní místo ( operátor HSC frézování /frézování elektrod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (czechrepublic@husky.ca)
Pracovník je odpovědný za upnutí, měření frézovaných nástrojů. Upíná, nastavuje a spouští výrobu dílů. Kontroluje kvalitu vyráběných dílů a popřípadě samostatně provádí korekce - dopočty úhlů, korekce programu. Komunikuje s programátory a zajištuje správné nastavení výroby. Eviduje produktivitu stroje a zajištuje správnou funkčnost stroje a používaných nástrojů. Je odpovědný za kvalitu vyráběných dílů. Na této pozici je nutné strojní vzdělání ( Mechanik programátor, Mechanik strojů a zařízení, Programátor CNC strojů). Předpokladem k přijetí je vzdělání, znalost frézování, znalost technické dokumentace, samostatnost, prostorová představivost a znalost programovacích jazyků. Výhodnou je znalost AJ/NJ a předešlé zkušenosti v oblasti HSC frézování. Znalost jazyků Heidenhain, Fanuk
Nabízíme: 13. plat, roční odměny, Příspěvek na dojíždění 2,- Kč za každý ujetý km., 25 dní dovolené, proplacené první 3 dny nemoci, závodní stravování 27,-/oběd, úrazové a penzijní pojištění, hlavní pracovní poměr, specifická výroba, zázemí pro zaměstnance, čisté a moderní pracovní prostředí. Další zaměstnanecké výhody (zvýhodněné vstupné do bazénu, zvýhodněné ceny na kávu delicomat, příspěvek při narození dítěte, odměna za odpracovaná léta)
Volné místo operátor hsc frézování /frézování elektrod pro lokalitu Dolní Pěna.