Poradce/poradkyně Interní distribuce

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Poradce/poradkyně Interní distribuce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Nádraží č.p. 1135/4, Ústí nad Labem.
Náplň práce: komunikace s klienty ze stávajícího kmene České pojišťovny, kteří osobně navštíví, nebo si navolá na pobočku České pojišťovny, řeší jejich požadavky, poskytuje konzultace, nabízí řešení dle potřeb a sjednává pojištění a jiné finanční služby (penzijní připojištění, investice, hypotéky, úvěry). Neustále se vzdělává a rozvijí.
Požadujeme: komunikativní a zodpovědnou osobnost, s chutí se vzdělávat, minimálně se středoškolským vzděláním s maturitou (pokud je nepřetržitá 3 letá praxe v pojišťovnictví, stačí výuční list), čistým rejstříkem trestů a bezdlužností.
Nabízíme: vícesložkové odměňování ( fixní mzda + provize + odměny za svěřené portfolio)
profesionální zaškolení , možnost kariérního růstu, širokou nabídku benefitů, příjemné prostředí, práci v příjemném kolektivu
pracoviště : na obchodním místě České pojišťovny U Nádraží 1135/4, 400 01 Ústí nad Labem-město, nebo Dvořákova 3134/2, 400 01 Ústí nad Labem
Kontakt: na uvedený e-mail.
Volné místo poradce/poradkyně interní distribuce pro lokalitu Ústí nad Labem.