SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce:
- Účtování přijatých a vydaných faktur, tuzemských i zahraničních, pokladen a bank
- Práce s elektronickým bankovnictvím
- Účtování ostatních účetních dokladů, účtování výroby
- Hlášení INTRASTAT, hlášení pro ČSÚ
- Měsíční přiznání k DPH, kontrolní hlášení
- Práce na měsíčních a ročních uzávěrkách
- Přípravy k auditu a podkladů pro vedení
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické zaměření
- Min. 2 roky praxe s kompletním vedením účetnictví
- Znalost systému Money S3/S4 výhodou
- Zkušenosti s prací v informačním systému výhodou
- Dobrou orientaci v daních a účetnictví
- Znalost anglického jazyka výhodou
- Dobré komunikační schopnosti
- Samostatnost a odpovědnost
Nabízíme:
- Uplatnění ve společnosti s mezinárodní působností
- Dotované závodní stravování
- Stabilní dlouhodobé zaměstnání
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Přátelský kolektiv
Volné místo samostatná/ý účetní pro lokalitu Liberec.