Manipulant - řidič vysokozdvižného vozíku

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Manipulant - řidič vysokozdvižného vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Budete zodpovědní za vykládku a nakládku materiálu, závoz materiálu do výroby. Budete mít na starosti skladovou evidenci materiálu a pracovat s ruční čtečkou.
Vhodné i pro absolventy a ženy s odpovídajícími zkušenostmi.
Nabízíme práci ve směnném provozu (4 dny práce/4 dny volno) nebo 8 hod v režimu pondělí-pátek.

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s výučním listem
- praxe v oblasti manipulace s vysokozdvižným vozíkem
- spolehlivost, zodpovědnost

Výhodou bude, pokud budete umět
- průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku výhodou (v případě, že průkaz VZV nevlastníte, nevadí, zajistíme Vám školení)
- zkušenost s ruční čtečkou

Nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- 4 týdny dovolené
- prémie za docházku
- pitný režim, pracovní oděv
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecká sleva na zboží
- odměny při pracovním, životním jubileu

Kontakt: e-mailem.
Volné místo manipulant - řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.