CESTMISTR

  • Liberec

Pracovní místo ( CESTMISTR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Vede operativně - technickou a prvotní evidenci určenou pro běžnou a zimní údržbu silnic. Odpovídá za její správnost a úplnost.
- Kontroluje a vyhodnocuje denní záznamy o výkonech vozidel, strojů a mechanizace. Zadává do nich výkony dle fakturačních předpisů a spotřeby materiálu s využitím dostupných dat z GPS.
- Vytváří týdenní plány prací a dohlíží na jejich plnění.
- Řídí a kontroluje práce jednotlivých pracovních skupin.
- Odpovídá za organizaci práce, využití fondu pracovní doby, využití přidělených dopravních a mechanizačních prostředků.
- Zajišťuje a kontroluje dodržování technologické kázně při správě a údržbě silniční sítě.
- Průběžně zpracovává podklady pro výpočet mezd pracovníků daného střediska.
- Zabezpečuje výkon zimní zpravodajské služby a zpracovává hlášení o stavu sjízdnosti silnic v působnosti středisek.
- Zodpovídá za dodržování bezpečnostních a požárních předpisů v rámci svého cestmistrovství.
- Zodpovídá za ochranu a evidenci přiděleného majetku.
- Zajišťuje vybavení zaměstnanců OOPP a jejich řádné a hospodárné používání dle platné legislativy.
- Seznamuje podřízené zaměstnance s příslušnými příkazy a směrnicemi vydanými zaměstnavatelem.
Požadujeme:
- SOU/SŠ/VŠ v technickém oboru výhodou
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Zkušenosti v oboru dopravního stavitelství výhodou
- Zkušenost s vedením týmu lidí podmínkou
- MS Office, znalost PC na pokročilé úrovni podmínkou
- Znalost účetního softwaru HELIOS výhodou
- ŘP sk. B
- Organizační schopnosti, samostatnost
- Časová flexibilita v zimních měsících
Nabízíme:
- Práce na 1 směnu letním