RUČNÍ SVÁŘEČ

  • Hustopeče

Pracovní místo ( RUČNÍ SVÁŘEČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

9.5.2019 - ruční svařování kovových výrobků, opravy svárů, manipulace s výrobky, svařování na svařovacích poloautomatech. Min. vyučen, technický/strojírenský obor vzdělání výhodou, zkušenosti se svařováním výhodou (základní kurz svařování dle ČSN 050705), vhodné i pro absolventy, samostatnost, spolehlivost. Třísměnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h). KONTAKT: v případě zájmu pošlete životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče.
Místo výkonu práce: Hustopeče
Nabízíme: měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, mobilní tarif pro celou rodinu, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání a další.
Volné místo ruční svářeč pro lokalitu Hustopeče.