Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RECEPČNÍ HOTELU

Pracovní doba: ranní směna: 6:30 - 15:00, odpolední směna: 14:30 - 23:00

Pracovní náplň: Příjem a správa rezervací, telefonická a e-mailová komunikace, pošta, administrativní práce, práce s hotelovým systémem, práce s rezervačními systémy, spolupráce s ostatními odděleními hotelu, ubytování hostů, provádění plateb, poskytování informací

Požadavky:
Znalost anglického jazyka na úrovni B1, němčina výhodou
Jazyková a stylistická úroveň psaného i mluveného projevu
Příjemné komunikativní vystupování a reprezentativní vzhled
Smysl pro detail, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita
Občanská a morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu
Uživatelská znalost PC (MS Office) a standartní kancelářských zařízení (tisk, scan, kopírování)

Nabízíme:
Práci v přátelském kolektivu a neustále se rozvíjejícím podniku
Pracoviště v centru města Jablonec nad Nisou
Různorodou pracovní náplň
Benefity ve formě vstupu do sauny, vířivky, masáží, teambuildingů,
školení, možnost pracovního růstu apod..
Nástup možný IHNED
Mzda 120,-Kč/hodina

Životopisy zasílat na emailovou adresu: michaela@rehavital.cz, tel: na 608 780 001
Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Jablonec nad Nisou.