Řidiči nákladního automobilu nad 12 tun, silničáři

  • Okrouhlá

Pracovní místo ( Řidiči nákladního automobilu nad 12 tun, silničáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba
- Údržba silniční sítě včetně jejich součástí a příslušenství
- Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy
- Provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek
- Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice
- Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku
- Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO
- Provádění výkonů BESIP vč. služby domácích pohotovostí
Požadujeme:
- ZŠ/SOU
- Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok výhodou
- ŘP. sk. C
- Profesní průkaz podmínkou
- Časová flexibilita
- Samostatnost, spolehlivost
- Ochota dále se profesně rozvíjet
Nabízíme:
- Práce na 1 směnu v letním období
- Práce na směny v zimním období
- Zajímavé platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Zdravotní placené volno
- Paušální stravné 1 400,- Kč/měsíc
- Možnost dalšího profesního vzdělávání
- Pololetní odměny
- Odměny za životní pracovní výročí zaměstnanců
- Služební telefon
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
- Flexi Pass
- Sociální fond
Volné místo řidiči nákladního automobilu nad 12 tun, silničáři pro lokalitu Okrouhlá.