Obchodní manažeři - obchodníci pro Čechy

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Obchodní manažeři - obchodníci pro Čechy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ MANAŽEŘI - OBCHODNÍCI PRO ČECHY
POŽADUJEME: výborné komunikační a prezentační schopnosti, obchodní talent,
min. 5 let praxe v obchodní činnosti podmínkou, v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb výhodou, min. SŠ vzdělání s maturitou, znalosti v oboru elektro-slaboproud výhodou,
vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, spolehlivost, loajalita, serióznost,
reprezentativní vystupování, časová flexibilita, ochota cestovat v rámci regionu, bydliště ve Středočeském kraji a okolí, ŘP sk. B - aktivní řidič, znalost MS Office, Outlook, CRM.
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu,
vedení obchodních jednání, prezentace produktů společnosti, samostatné sjednávání zakázek, komunikace se zákazníkem, popř. investorem, zajišťování podkladů pro zpracování cenových nabídek, uzavírání a příprava smluv o dílo, vyjednávání obchodních podmínek, pravidelný reporting.
NABÍZÍME: práci ve stabilní a perspektivní české společnosti, předpokládaný základní nástupní plat 30000 Kč, zajímavé provize z prodeje, věrnostní příplatky, pružnou pracovní dobu, možnost seberealizace, pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, firemní akce, služební automobil, notebook, telefon, elektronické stravenky, po roce zapracování 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na podzemna@codaco.cz
ov. 19.8.
Volné místo obchodní manažeři - obchodníci pro čechy pro lokalitu Valašské Meziříčí.