Administrativní pracovník/ce

  • Rousínov

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, základní znalost účetnictví s praxí podmínkou, znalost AJ na komunikativní úrovni (písemný projev), praxe na pozici fakturant/ka výhodou, schopnost samostatného myšlení a rozhodování, ochota pracovat na svém odborném a osobním růstu, spolehlivost, týmový hráč
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup dle dohody, vystavování faktur, zpracování objednávek, intrastat, administrativní činnost, komunikace s obchodním oddělením
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příspěvek na stravování, zvýhodněný mobilní tarif, 5 dní dovolené navíc, měsíčně poukázka na masáž, sleva na firemní produkty, flexibilní pracovní doba, mzda dle praxe
KONTAKT: Roupcová Kamila, tel.: 721 390 104, e-mail: kamila@elsastextile.com, osobní schůzku je nutné domluvit předem
Volné místo administrativní pracovník/ce pro lokalitu Rousínov.