ŘIDIČ sk. B - PROJEKT ZAŠKOLENÍ NA sk. C, CE a PP

  • Brno

Pracovní místo ( ŘIDIČ sk. B - PROJEKT ZAŠKOLENÍ NA sk. C, CE a PP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘIDIČ sk.B - ROZŠÍŘENÍ ŘIDIČÁKU o sk. C, CE a profesáku

Tímto Vás připravíme na budoucí povolání - řidič mezinárodní či vnitrostátní kamionové dopravy.

PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...

- získání ŘP sk. C, CE, PP, a to za organizační a finanční podpory zaměstnavatele
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr a pracovní smlouvu
- velmi zajímavé finanční ohodnocení

NABÍZÍME PRÁCI TOMU, KDO...

- kdo se chce realizovat v povolání ŘIDIČE KAMIONU
- má zkušenosti s řízením min. dodávkového vozidla
- kdo chce řídit nová auta
- je trestně bezúhonný
- má příjemné vystupování a je časově flexibilní

CO BUDETE DĚLAT ?

- rozvážet rychlo-obrátkové zboží
- zodpovídat za zboží a vozidlo
- dodržovat pracovní rozvrh a určené trasy

Zašlete životopis na email: zamestnani@hortim.cz

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.cargohortim.cz

Cargo-Hortim, spol. s.r.o. je součástí skupiny Hortim Group, největšího importéra ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993. Cargo poskytuje služby v oblasti přepravy zboží, prostřednictvím vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy.
Volné místo řidič sk. b - projekt zaškolení na sk. c, ce a pp pro lokalitu Brno.