Obalový specialista

  • Rohatec

Pracovní místo ( Obalový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, jeden z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny Valeo Foods, se sídlem v Irsku hledá pro lokalitu Rohatec vhodného uchazeče / uchazečku do našeho vývojového týmu.
Hlavní pracovní činnosti:
spolupráce na vývoji nových produktů z pohledu balení
zajišťuje balení produktů, a to jak od samotného vývoje až po testování funkčních vlastností finálních produktů/obalů
analyzuje současný stav a navrhuje zlepšování u existujících procesů
optimalizace balících postupů
příprava balících instrukci, technologických postupů, paletizace
spolupráce na dalších vývojových projektech v rámci firmy
technická podpora obchodnímu oddělení k produktům z pohledu balení
Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání v oblasti potravinářské, chemie a balení potravin, chemicko technologické, řízení projektů
praxe na pozici obalového technologa výhodou
Znalost systému kvality BRC a IFS (výhodou)
znalost AJ pro denní operativní komunikaci
orientace v aktuální legislativě
samostatnost a aktivní přístup k práci
dobré komunikační a organizační schopnosti
Nabízíme:
Firemní benefity (závodní stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění)
Práci se zajímavými produkty (cukrovinky)
Nástup možný ihned
Volné místo obalový specialista pro lokalitu Rohatec.