Manažer/ka péče o zákazníky v oblasti energetiky

  • Mohelnice

Pracovní místo ( Manažer/ka péče o zákazníky v oblasti energetiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil zaměstnance:
- minimálně bakalářské vzdělání
- zkušenost s vedením lidí výhodou
- prezentační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
- odpovědnost, samostatnost, loajalita
- znalost v oblasti energetiky výhodou
- znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek výhodou
- vysoká úroveň sebeřízení - proaktivní komunikace
- dobrá znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word,PowerPoint)
- ŘP skup. B, aktivní řidič

Pracovní náplň:
- péče o zákazníky, řešení jejich požadavků
- práce se softwarem pro správu energetického managementu www.energybroker.cz
- administrace veřejných zakázek při nákupu energií pro veřejnou správu
- zajištění výběrového řízení při nákupu energií pro soukromý sektor
- zajištění postupných nákupů energií pro zákazníky společnosti
- zavedení Systému hospodaření s energií pro zákazníky

Pracovní podmínky:
- perspektivní, různorodá a zajímavá práce
- odpovídající platové ohodnocení
- služební notebook, iPhone
- místo výkonu práce Mohelnice
- přátelský kolektiv

Termín nástupu:
- dle domluvy
Pružná pracovní doba, pevná část od 8:00 do 14:00. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Volné místo manažer/ka péče o zákazníky v oblasti energetiky pro lokalitu Mohelnice.