VÝVOJOVÝ TECHNOLOG OPRACOVÁNÍ PŘESNÝCH DÍLŮ

  • Turnov

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ TECHNOLOG OPRACOVÁNÍ PŘESNÝCH DÍLŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- spolupráce na vývoji a vyhledávání nových výrobních technologií pro přesné opracování kovových dílů, hliníkové keramiky, korundových materiálů apod., které slouží jako součásti ucelených technických řešení v elektronové mikroskopii a specifických zobrazovacích systémech
- spolupráce na návrhu a vývoji nových výrobních přípravků a metod opracování komponent pro technické aplikace v elektronové mikroskopii a zobrazovacích systémech
- zavádění nových výrobků do výroby - příprava podkladů pro prototypování a další testy, příprava výrobní technologie ve spolupráci s jednotlivými výrobními celky - Čisté prostory, CNC obrábění, Opracování a další.
- tvorba technologických postupů, procesů a pracovních návodek
- tvorba technické dokumentace přípravků a layoutů ve spolupráci s konstrukcí
- koordinace vývoje ve spolupráci s výrobou
- odpovědnost za proveditelnost výroby na zavedených technologiích
- identifikace a řešení problémů ve výrobě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- VŠ vzdělání technického směru - strojní, materiálové inženýrství, přesná mechanika apod.
- technické myšlení, zkušenosti s technickou dokumentací - výkresy
- systematičnost, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- proaktivní přístup, samostatnost, orientace na výsledky
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:
- zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
- práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- pravidelné zvyšování mezd
- prémie a bonusy
- 5 týdnů dovolené,
- stravenky,
- životní pojištění.

kontakt: telefoni