Zámečník - třídič

  • Račice

Pracovní místo ( Zámečník - třídič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDETE DĚLAT
• třídit kovové výpalky na palety podle výkresové dokumentace pro další výrobu a vést evidenci výpalků na PC

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT
• Vzdělání SOU/SOŠ
• Znalost výkresové dokumentace
• Výhodou praxe ve výrobě s přípravou polotovarů
• Výhodou zkušenosti s obsluhou obráběcích a tvářecích zařízení
• Zdravotní způsobilost, spolehlivost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
• Dvousměnný provoz, mzdové ohodnocení dle praxe, 13. plat
• Dovolená nad rámec zákona
• Dotované závodní stravování
• Příspěvek na dopravu
• Firemní společenské akce
• Firemní kurzy anglického jazyka
• Finanční odměny za loajalitu
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru
Volné místo zámečník - třídič pro lokalitu Račice.