VEDOUCÍ PŘÍJMU ZBOŽÍ

  • Brno

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PŘÍJMU ZBOŽÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní doba: střídání směn krátký / dlouhý týden, 12 hod směna
krátký týden - út + stř, dlouhý týden - po + út, pá až ne

PROČ PRACOVAT PRO NÁS? NABÍZÍME…
- práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zeleniny
- dlouhodobou, stabilní a jistou práci s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé mzdové ohodnocení
- možnost získání dalších zkušeností
- bohatý systém zaměstnaneckých benefitů

JE TO PRÁCE PRO TOHO, KDO...
- umí dobře pracovat s PC
- má zkušenosti s vedením týmu lidí
- má výborné komunikační a organizační schopnosti
- je samostatný, zodpovědný, časově flexibilní
- má praxi na stejné nebo podobné pozici

CO BUDETE DĚLAT ? BUDETE...
- vést svěřený tým lidí
- organizovat, řídit a koordinovat činnosti na skladě
- zodpovídat za inventury, za dodžování BOZP a PO
- zastupovat vedoucího skladu v době jeho nepřítomnosti

Oslovila Vás naše pracovní nabídka?

Pošlete nám svůj životopis na email: zamestnani@hortim.cz nebo volejte na tel. 602 418 052

PODÍVEJTE SE NA NÁS:

www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz/cz/kariera/

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh.
Volné místo vedoucí příjmu zboží pro lokalitu Brno.