Seřizovač - programátor výrobních technologií

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Seřizovač - programátor výrobních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SEŘIZOVAČ - PROGRAMÁTOR VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ
Nástup dle dohody, možnost prodloužení doby určité.
Požadujeme: předpoklady pro zvládnutí profese - viz náplň práce, manuální zručnost,
ochota učit se novým věcem, vyhláška č. 50 § 6 a vyšší, znalost anglického jazyka
(technologie v EN).
Náplň práce: programování a příprava strojů pro výrobu (osazovací automat, pájecí stroje, testery), pravidelná údržba a opravy výrobních technologií.
Nabízíme: práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, elektronická stravenka, firemní akce, možnost vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 13. plat.
První kontakt: e-mailem na podzemna@codaco.cz.
Volné místo seřizovač - programátor výrobních technologií pro lokalitu Valašské Meziříčí.