VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zasílejte profesní životopis, motivační dopis a ověřené kopie dokladů o vzdělání písemně nejpozději do 31.5.2019 na adresu firmy či na emailovou adresu: simek@ussnovapaka.cz

Požadujeme:
způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
SŠ vzdělání a praxe 5 let nebo VŠ vzdělání (Bc., Mgr.) a praxe 3 roky
zkušenost s vedením kolektivu - výhodou
práce a PC
řidičský průkaz výhodou
odolnost proti psychické zátěži
profesionální odpovědnost s upřednostňováním zájmu klientů
samostatnost v rozhodování
výpis z rejstříku trestu
komunikační schopnost, týmová spolupráce
schopnost komunikace se seniory s ohledem na věk a jejich individualitu

Uchazeč k přihlášce připojí tyto doklady:
strukturovaný životopis, motivační dopis
výpis z rejstříku trestů ( ne starší než 3 měsíce )

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí
dobré platové podmínky - 10 platová třída, příplatek za vedení a osobní ohodnocení
5 týdnů dovolené

Zaměstnanecké výhody:
stravování za dotovanou cenu 18,-Kč za oběd
příspěvek na penzijní připojištění až 1.000,- Kč. měsíčně
poukázka do lékárny v hodnotě až 1.000,- Kč pololetně
odměny

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Volné místo vrchní zdravotní sestra pro lokalitu Nová Paka.