Technolog

  • Tábor

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vytváření technologických postupů, práce s výkresovou dokumentací, vedení práce se změnovým řízením technologických postupů a výkresové dokumentace, práce v podnikovém informačním systému, komunikace s ostatními odděleními.
Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání strojního (technického) zaměření
praxe na podobné pozici v délce dostatečné k pochopení problematiky, orientace v třískovém obrábění a v povrchových úpravách materiálu, orientace ve výkresové dokumentaci, strojírenských normách a jakostech materiálů, komunikativní znalost NJ nebo AJ (pokud není NJ, nutná ochota naučit se do 3 měsíců alespoň základy), solidní znalost práce na PC, zkušenosti s ISO normami výhodou, technické myšlení, zodpovědnost, samostatnost, dobré vyjednávací dovednosti, organizační schopnosti, flexibilita při řešení nestandardních situací.
Nabízíme:
stabilní zázemí nadnárodní společnosti, nástupní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi, dále podle přínosu pro společnost, příspěvek na dopravu, roční bonus závislý na plnění cílů, možnosti dalšího profesního rozvoje, firemní vzdělávání, flexibilní pracovní doba, moderní prostředí, závodní stravování.
Nástup možný ihned, na nejlepšího kandidáta počkáme.
Kontakt telefonicky, e-mailem.
Volné místo technolog pro lokalitu Tábor.