INSTRUKTOR/ka FITNESS

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( INSTRUKTOR/ka FITNESS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: manager sportcentra, 353203701, HR@imperial-group.cz

Sportcentrum Imperial hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

NABÍZÍME:
* možnost zaškolení
* příjemný pracovní kolektiv, profesionální přístup
* špičkově vybavené sportovní sály
* nové moderní pomůcky
* možnost dalšího vzdělávání - rozšíření sportovních licencí apod.
* odpovídající mzdové ohodnocení
* placené zdravotní volno Sick Days
* další zaměstnanecké benefity

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* obsluha fitness centra a péče o klienty
* sestavení tréninkového plánu cvičení
* vysvětlení a předvádění technik cvičení
* zajištění bezpečnosti klienta během lekcí
* udržování prostor fitness centra

POŽADUJEME:
* SŠ nebo VŠ sportovního zaměření, či doklad o odborné kvalifikaci ve fitness
* fyzická zdatnost
* základy AJ, RJ, NJ výhodou
* empatický přístup ke klientům
* komunikativnost, spolehlivost, diskrétnost

PRACOVNÍ PODMÍNKY:
pracovní doba 7:30 - 20:30 turnusy, krátký - dlouhý týden

Místo výkonu práce: Sportcentrum lmperial http://www.sportcentrum-imperial.cz

Volné místo instruktor/ka fitness pro lokalitu Karlovy Vary.