IT analytik - vývojář

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( IT analytik - vývojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt :Delinčáková Dana, tel.: 353416127, 722906220, e-mail: dana.delincakova@moser.cz
(PO - PÁ 8,00 - 15,00 hod)

MOSER, a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici:
Informatik
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání technického směru, informatika
- dobrý všeobecný přehled v oblasti IT
- analytické schopnosti
- praxe v oboru vítána
- znalost programování MS SQL
- znalost prostředí Windows Presentation Foundation, programování v C#
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- alespoň pasivní znalost AJ
- ochota učit se novým věcem
Vaší pracovní náplní bude:
- zavádění a správa SW
- analýza a tvorba programů
- správa, kontrola a archivace dat
Nabízíme:
- perspektivní práci v prosperující firmě s dlouhodobou tradicí
- plat odpovídající výkonu a významu pozice

Dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno, možnost studovat cizí jazyky v areálu sklárny, využití vlastního rehabilitačního střediska
- systém zaměstnaneckých výhod
- nástup možný ihned
Volné místo it analytik - vývojář pro lokalitu Karlovy Vary.