Mechanik motorových vozidel, elektromechanik dopravních prostředků

  • Brno

Pracovní místo ( Mechanik motorových vozidel, elektromechanik dopravních prostředků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Poznámka k volnému místu:
Společnost HOOK CZ s.r.o., výrobce tažných zařízení, hledá pracovníka na pozici montážník tažných zařízení.
Náplň práce:
- Montáže tažných zařízení
- Montáže elektroinstalací k tažným zařízením
Požadavky:
- Vyučení v oboru autoelektrikář nebo automechanik
- Řidičský průkaz sk. B
- Manuální zručnost a zájem o auta
- Zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- Dlouhodobý pracovní poměr
- Finanční ohodnocení podle pracovního výkonu
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění
Jestliže Vás zaujala naše nabídka, pošlete prosím svůj profesní životopis na uvedený e-mail nebo kontaktujte p. Prokešovou na tel.: 739 631 953
Volné místo mechanik motorových vozidel, elektromechanik dopravních prostředků pro lokalitu Brno.