Pracovník/nice přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pracovník/nice přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Šrámkova 38/A, 400 11 Ústí nad Labem.
Požadujeme: upřednostňujeme vyučení v oboru sociální péče, pracovník v sociálních službách, nebo absolvování rekvalifikačního kurzu na pracovníka v sociálních službách (pracovník přímé obslužné péče), možnost absolvování kurzu až po nástupu, bezúhonnost, odpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme: mzdu 17020,- Kč, podnikové stravování.
Kontakt: zaslání strukturovaného životopisu včetně vzdělání případné praxe
na e-mail: p.kabelova@dd-dobetice.cz
Volné místo pracovník/nice přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče pro lokalitu Ústí nad Labem.