AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 10. 2019; průměrná roční mzda Kč 357.000,-- vč. odměn
- Náplň práce:
Diagnostikuje poruchy a závady na vozidlech a stavebních strojích. Provádí demontáž a montáž agregátů, strojních částí vozidel a strojů. Provádí opravy drobného a středního charakteru. Vyhodnocuje příčiny poruch. Řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění v rámci oprav a seřizování (diagnostika závad, TK, převoz vozidla, zkušební jízdy atd.). V případě potřeby řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění pro potřeby zimní a letní údržby komunikací
- Požadujeme:
SOV s výučním listem v oboru opravář zemědělských strojů. Praxe minimálně 2 roky v oboru výhodou. Zkušenosti a znalosti běžné opravy silničních motorových vozidel a stavebních strojů
Řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě. Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, dopravně psychologická vyšetření. Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, průkaz jeřábníka, průkaz svářeče nebo osvědčení obsluhy tlakových nádob výhodou . Samostatnost, flexibilitu.
- Životopisy zasílejte na adresu: marie.souckova@uskhk.cz.
- Do předmětu uveďte „automechanik“. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.
Volné místo automechanik / automechanička pro lokalitu Hradec Králové.