Směnový/á laborant/ka

  • Rohatec

Pracovní místo ( Směnový/á laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ/SMĚNOVÝ LABORANT/KA
Pozice je vhodná zejména pro pečlivé, samostatné a iniciativní kandidáty s aktivním přístupem. Pozice je vhodná i pro absolventy.

VAŠE ÚKOLY:
mezioperační kontrola kvality ve výrobě a senzorická kontrola v jednotlivých fázích výroby
kontrola vstupního materiálu
kontrola jednotlivých technologických postupů
kontrolní vážení hotových výrobků (včetně evidence)
vyplňování a správa výrobní dokumentace - QMS dokumenty
kontrola HACCP na pracovišti
celkové dodržování zásad dobré výrobní praxe

CO NABÍZÍME:
Motivující pracovní a finanční podmínky;
Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi;
Práci v přátelském kolektivu;
Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
Nástup dohodou, možno ihned

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání (potravinářský směr výhodou)
ochota pracovat ve směnné režimu (nepřetržitý provoz)
samostatnost a aktivní přístup k práci
dobré komunikační a organizační schopnosti
příjemné, profesionální vystupování

Jakékoliv dotazy Vám rádi osobně zodpovíme na tel: 518 398 765 a prověříme možnosti vzájemné spolupráce.
Volné místo směnový/á laborant/ka pro lokalitu Rohatec.