Asistent/Asistentka prodeje vozů AUDI

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Asistent/Asistentka prodeje vozů AUDI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem

NÁPLŇ PRÁCE:
*péče o zákazníky
*administrativní pomoc prodejcům vozů
*poskytování servisu pro prodejce při prodeji vozů a celému teamu oddělení Audi
*aktivní akvizice a vyhledávání nových zákazníků
*rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky stávajícími
*vedení databáze potencionálních zákazníků a zákazníků stávajících
*příprava nabídek pro soukromé osoby a firmy, konfigurace vozů a výpočet cen vozů
*nabízení produktů a zprostředkování prodeje v rámci firemní spolupráce tj. produkty leasingových společností, pojišťoven, autodoplňků, příslušenství atd.
*podpora při aktivitách v oblasti marketingu

OČEKÁVÁME:
*Příjemné vystupování
*Znalost Excel, Word, Office
*Alespoň základní znalost NJ, nebo AJ
*Prozákaznický přístup
*Komunikační dovednosti
*Pečlivost, spolehlivost a flexibilitu
*ŘP skupiny B

NABÍZÍME:
*Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
*Rozmanitou náplň práce
*Získání nových zkušeností
*Možnost podílet se na dynamickém růstu společnosti
*Mzdové ohodnocení 17 tis. základ + 3 tis. prémie
*Dotované stravování
*Nástup možný ihned nebo dle domluvy

TĚŠÍME SE NA VÁS!
Volné místo asistent/asistentka prodeje vozů audi pro lokalitu Karlovy Vary.