EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK/ NÁMĚSTKYNĚ

  • Jičín

Pracovní místo ( EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK/ NÁMĚSTKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní nemocnice Jičín a.s.
vyhlašuje výběrové řízení na pozici
EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK/ NÁMĚSTKYNĚ ŘEDITELE
Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín
a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín nebo na email personal@nemjc.cz (popř. volejte na tel. č.
493 582 222) do 30. 6. 2019.
Rámcová náplň práce:
- finanční řízení společnosti a činnosti s tím související,
- vedení ekonomického odboru a pracovního týmu (účtárna, controling, správa majetku,
dokumentační pracovnice na odd.).
Nabízíme:
- adekvátní pracovní a platové podmínky,
- zaměstnanecké benefity.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání odpovídajícího zaměření,
- praxe v řídící funkci,
- znalost české účetní a daňové legislativy,
- dobré komunikační schopnosti,
- znalost prostředí zdravotnické organizace výhodou.
Zasláním životopisu udělujete ONJC a.s., Bolzanova 512, Jičín, IČO 26001551, souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů po dobu konání výběrového řízení. Současně tímto potvrzujete, že Vaše osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.
Volné místo ekonomický náměstek/ náměstkyně pro lokalitu Jičín.