Účetní

  • Děčín

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

Místo výkonu práce:
Děčín, možnost práce i z domova

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Hledáme samostatnou účetní/účetního do účetní společnosti (ECOSIMM, s.r.o.). Pracujeme v programu Pohoda. Práce je vhodná pro zdravotně postižené, možnost pružné pracovní doby, případně i práce z domova.

náplň práce:
- odpovědnost za vedení účetnictví
- řádné vedení účetnictví
- sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
- odpovědnost za zpracování daňových přiznání (DPPO, DPH, silniční daň, kontrolní hlášení aj.)
- kontrola a inventarizace účtů
- zpracovávání mezd
- komunikace se zákazníky, daňovým poradcem

požadujeme:
- SŠ vzdělání v ekonomickém oboru (účetnictví)
- znalost účetních a daňových předpisů
- nejméně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
- dobrou znalost práce na PC, MS Office (zvláště excel, word)
- znalost cizího jazyka není podmínkou
- ŘP B výhodou
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost

nabízíme:
- odpovídající platové podmínky
- odměny
- služební telefon
- služební notebook
- další výhody po zapracování

Posílejte prosím své životopisy na marek.rozkos@ecosimm.cz, včetně uvedení kontaktních údajů, do předmětu prosím uveďte pozice účetní.
Volné místo účetní pro lokalitu Děčín.